Miałeś wypadek? Odzyskaj odszkodowanie z naszą pomocą!

Zadzwoń do nas
739-088-388
a uzyskasz odszkodowanie
biuro@odzyskamyodszkodowanie.pl


Odkup Odszkodowań

Odkup Odszkodowań - Skup Szkód Komunikacyjnych

Jeśli w przeciągu 3 ostatnich lat byłeś uczestnikiem wypadku, a kwota odszkodowania, która ci przysługiwała została mocno zaniżona przez twojego ubezpieczyciela nie oznacza to, że znajdujesz się na przegranej pozycji. Możesz starać się o uzyskanie dodatkowych świadczeń, a pomogą ci w tym nasi specjaliści.

Odkup odszkodowań to najkorzystniejsza i najprostsza forma odzyskania pieniędzy, które ci się należą. Unikając wielu formalności w wyniku procesów sądowych, a co za tym idzie dodatkowych wydatków, możesz oddać swoją sprawę w nasze ręce i zdobyć pełną kwotę rekompensaty.

Na czym polega odkup odszkodowań?

Przekazując nam prawo do zaniżonej części odszkodowania, szacujemy kwotę dopłaty, a następnie wypłacamy ci pieniądze. Za świadczone przez nas usługi nie ponosisz żadnych kosztów, nie mają one także wpływu na twoją umowę z towarzystwem ubezpieczeniowym. Odkup szkód komunikacyjnych następuje więc tylko i wyłącznie na podstawie umowy pomiędzy naszą firmą a klientem.

Cały proces przebiega bardzo szybko i sprawnie, a przy tym przynosi same zyski każdemu klientowi, który zdecyduje się na przykład na odkup szkód z oc. Odkup odszkodowań ma przede wszystkim na celu przekazanie stosownego odszkodowania naszym klientom, a także pomaga ominąć ryzykowne rozprawy z ubezpieczycielami. Rozprawy takie mogą sprawić, że swoje pieniądze możesz otrzymać za kilka lat. Skup odszkodowań pozwoli ci na pozyskanie pieniędzy znacznie wcześniej.

Zaufaj naszym specjalistom i zdecyduj się na zawarcie z nami umowy o skup szkód komunikacyjnych. Skup odszkodowań jest branżą, w której działamy już od wielu lat. Nie musisz zatem obawiać się, że odkup szkód będzie przebiegał nie po twojej myśli. Zapraszamy cię do naszej siedziby, gdzie podpiszesz korzystną umowę na odkup szkód z oc.

 

 

 

 

 

Adres e-mail
Imię i Nazwisko:
Telefon kontaktowy:
Rodzaj wypadku:

zaniżone odszkodowanie odszkodowania oc

Zadzwoń do nas 739-088-388  lub wyślij formularz

O nas

 

Możesz być pewny że Ci pomożemy!

Celem naszej działalności jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, które reprezentujemy w kontaktach z ubezpieczycielami odpowiedzialnymi za wypłatę odszkodowań.

   

Korzyści

 

szkoda oc Doświadczeni prawnicy
12 lat doświadczenia

zaniżone odszkodowanie Jasna przejrzysta umowa.
Brak ukrytych opłat

odszkodowania oc Wyższe odszkodowanie
Niż dochodzone samodzielnie

 

szkoda ocAdres: 80-175 Gdańsk
ul.Al.Gabrysiak 21

szkoda oc739-088-388