Miałeś wypadek? Odzyskaj odszkodowanie z naszą pomocą!

Zadzwoń do nas
739-088-388
a uzyskasz odszkodowanie
biuro@odzyskamyodszkodowanie.pl


Dlaczego My

Dlaczego to właśnie nam należy powierzyć dochodzenie odszkodowania.

 


Celem naszej działalności jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, które reprezentujemy w kontaktach z ubezpieczycielami odpowiedzialnymi za wypłatę odszkodowań. Stawiamy na jakość obsługi, a nie na ilość.

Naszym Klientom zapewniamy najwyższą jakość usług, poprzez wypracowanie nowatorskiego procesu likwidacji szkody i poprzez zdobyte doświadczenie. W oczach ubezpieczyciela występujemy jako profesjonalny pełnomocnik poszkodowanych w wypadkach nie ze swojej winy, którego to priorytetem jest uzyskanie w ramach postępowania ugodowego lub sądowego odszkodowania w pełnej wysokości i w możliwie najszybszym terminie.

Korzyści dla klienta płynące ze współpracy z nami:

Pełne naprawienie szkody

od dnia powstania wypadku klient otrzymuje informację jakie świadczenia odszkodowawcze mu przysługują oraz jakimi dowodami należy je udowodnić,

Wysokie kwoty odszkodowań

do każdej sprawy klienta podchodzimy indywidualnie i ubiegamy się o wszelkie możliwe do uzyskania tytuły odszkodowawcze. Wiemy o ile w konkretnej szkodzie klienta możemy wystąpić do ubezpieczyciela

Oszczędność czasu i przykrych doznań

reprezentując klienta reprezentujemy jego interesy. Posiadane doświadczenie procentuje szybkim i kompleksowym pozyskaniem dowodów i wszelkich dokumentów za klienta. Prowadzenie korespondencji urzędowej, składanie wniosków, monitowanie działań wobec urzędów i zakładów ubezpieczeń nie należy do ulubionych zajęć poszkodowanego.

Szybka obsługa i stała informacja o etapie sprawy 

nasi klienci przy każdym znaczącym etapie sprawy są informowani o podjętych krokach. Pracownicy Centrali Spółki są otwarci na stały kontakt z klientem i udzielenie odpowiedzi na każde zadane pytanie.

Wynagrodzenie dla firmy płatne po uzyskaniu odszkodowania 

od dnia podpisania umowy z klientem pełne ryzyko uzyskania odszkodowania i związane z tym koszty ponosi nasza spółka. Jeśli odszkodowanie nie zostanie uzyskane klient nie płaci wynagrodzenia. System wynagradzania od sukcesu motywuje nas do uzyskiwania najwyższych kwot odszkodowań.

Koszty leczenia i renty wypłacanej okresowo bez prowizji 

umowa określa, iż od kosztów leczenia (kosztów zakupu leków, wizyt lekarskich, rehabilitacji, zakupu sprzętu rehabilitacyjnego) udowodnionych przez klienta na podstawie rachunków i faktur nie pobiera wynagrodzenia.

Finansowanie kosztów sądowych 

kiedy istnieje konieczność przekazania sprawy na drogę postępowania sądowego polskie prawo obliguje klienta do wpłacenia na rachunek sądu wpisu sądowego w wysokości 5% dochodzonej kwoty oraz pokrycia kosztów wykonania opinii przez biegłych sądowych. Nie wszystkich klientów stać na podjęcie tego wyzwania. OdzyskamyOdszkodowanie.pl wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zakłada za najbardziej potrzebujących sprawy na drogę postępowania sądowego.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać dodatkowe informacje oraz darmową weryfikację.

Adres e-mail
Imię i Nazwisko:
Telefon kontaktowy:
Rodzaj wypadku:

zaniżone odszkodowanie odszkodowania oc

Zadzwoń do nas 739-088-388  lub wyślij formularz

O nas

 

Możesz być pewny że Ci pomożemy!

Celem naszej działalności jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, które reprezentujemy w kontaktach z ubezpieczycielami odpowiedzialnymi za wypłatę odszkodowań.

   

Korzyści

 

szkoda oc Doświadczeni prawnicy
12 lat doświadczenia

zaniżone odszkodowanie Jasna przejrzysta umowa.
Brak ukrytych opłat

odszkodowania oc Wyższe odszkodowanie
Niż dochodzone samodzielnie

 

szkoda ocAdres: 80-175 Gdańsk
ul.Al.Gabrysiak 21

szkoda oc739-088-388